українська русский english

Розробка сайтів в Сумах, створення сайтів в м. Суми

 

Розробка сайтів в Сумах. У будь-який момент Ви можете замовити створення сайту в місті Суми. Зробити це простіше простого. Зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам розробити саме такий сайт, який Ви бажаєте.


Тип сайту Характеристика сайту Ціна створення сайту
Сайт-візитка Розробка сайту-візитки в Сумах є досить перспективною справою. Ви можете розробити веб сайт для свого бізнесу, це дасть змогу збільшувати кількість клієнтів за рахунок відвідувачів сайту. Сайт-візитка має об'єм до 15 сторінок, містить основну інформацію про послуги, про фірму, контактні дані, фотогалерею товарів та інші компоненти. Розробка сайту в м. Суми дасть змогу вашим клієнтам швидко знайти Вас та ознайомитися з Вашими послугами. Від 2000 грн.
Сайт з управлінням Створення сайту з управлінням в Сумах передбачає використання системи управління контентом сайту, за допомогою якої можна легко додавати нові сторінки до сайту, редагувати інформацію, змінювати структуру сайту. Такий підхід дозволяє значно полегшити роботу власнику сайта. Від 2000 грн.
Корпоративний сайт Розробка корпоративного сайту в Сумах надасть Вам можливість залучити більше клієнтів, підвищити імідж компанії, а також надати цілодобову інформаційну підтримку для своїх покупців та замовників. Корпоративний сайт може містити детальний опис певного товару чи послуги, основні характеристики, та зображення. Такий підхід створення сайту в Сумах є досить зручним та дозволяє зекономити дорогоцінний час. Від 3000 грн.
Інтернет-магазин Створення інтернет-магазину в Сумах збільшить кількість Ваших клієнтів. Останнім часом спостерігається зростання замовлень товарів та послуг через інтернет. Не втрачайте можливість бути першими в м.Суми по продажу товарів через інтернет. Від 5000 грн.
Інтернет-портал Розробка сайту типу інтернет-порталу в м. Суми може сприяти розвиткові або навіть налагодженні нового бізнесу не тільки в регіоні, але й за його межами. Від 15000 грн.

Ціни на розробку сайтів в Сумах

Ви можете ознайомитися з цінами створення сайтів в м. Суми а також їх характеристиками у поданій вище таблиці. Дана ціна є базовою, кожен вид сайту містить певний набір компонентів, вартість яких входить до вартості сайту.

Замовлення створення сайту в м. Суми та Сумській області

 

ICQ Online StudiaПишіть в ICQ: 386574654


Наш E-mail: admin@onlinestudia.com


Або же просто надішліть нам повідомлення.О студии

краткая информация о молодой веб студии

Online Studia - это молодая стремительно развивающаяся веб студия. Мы предоставляем полный набор услуг, которые помогут Вам наладить ведение бизнеса в интернете. Создание сайтов, веб дизайн, техническая поддержка, продвижение сайтов, хостинг и многие другие наши предложения Вы всегда можете заказать, связавшись с нами, используя форму обратной связи или наши контактные данные.

Заказать сайт...

Наши Контакты

ICQ Online Studia386-574-654

Почта Online Studia admin@onlinestudia.com

Все хорошее только начинается!

Веб-Студия